W odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego powstały bramy o skutecznej termoizolacji. Taką bramą jest właśnie super ciepła brama UniTherm firmy Wiśniowski

Co wyróżnia bramę UniTherm Wiśniowskiego od standardowych bram garażowych?

Otóż podstawą dobrej termoizolacji jest przede wszystkim panel INNOVO o grubości 60mm oraz specjalny system uszczelnień – brama uszczelniona jest na całym swoim obwodzie, wzmocniona podwójną uszczelką dolną oraz uszczelkami międzypanelowymi wraz z elastycznymi osłonami. Te elementy pozwalają zaoszczędzić w domu więcej energii oraz zapewniają bramie niski współczynnik przenikania ciepła 0,79W/m2K*.

Bramy Unitherm to nie tylko termoizolacja, ale zarazem funkcjonalność i bezpieczeństwo. Poszczególne systemy, które składają się na tę bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Hamulec bezpieczeństwa czy podwójne łożyskowane rolki  zapewniają nam komfortowe i przede wszystkim bezpieczne użytkowanie bramy.

Wieloletnia trwałość to kolejna cecha wyróżniająca bramę garażową Unitherm. Nie chodzi tylko o zachowanie walorów estetycznych, ale przede wszystkim o długi czas eksploatacji bramy. Brama spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza.

Jeżeli chcemy, aby brama garażowa posiadała skuteczna termoizolację, zapewniała bezpieczne użytkowanie oraz służyła nam przez wiele lat, to wybór bramy UniTherm firmy Wiśniowski jest strzałem w dziesiątkę!

*Wartość podana dla bramy o wymiarach referencyjnych 5500x2250mm.

brama garazwa wisniowski unitherm termizolacja