Z uwagi na rosnące zainteresowanie klientów drzwiami NOVA, a także rozwojem produktu, firma Wiśniowski wprowadziła kilka zmian, które z pewnością zwiększą zadowolenie klientów.

Budowę drzwi NOVA tworzy ościeżnica aluminiowa z przegrodą termiczną o grubości 77 mm. Skrzydło wykonane z blachy stalowej, wypełnione jest płytą z pianki PUR i pakietem szyb dwukomorowych.
W standardzie znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który zapewnia szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru. Drzwi posiadają wysoki parametr wodoszczelności, który pozwala na montaż drzwi nawet w miejscach niezadaszonych.
Klienci chcą nie tylko drzwi spełniających wysokie normy, ale również spełniające ich wymagania pod względem kolorystyki, wymiarów lub możliwości zastosowania doświetli.

 • W odpowiedzi na oczekiwania klientów firma Wiśniowski wprowadziła następujące zmiany:
   na początku roku były dostępne 3 szerokości drzwi, obecnie oferta drzwi NOVA zostaje poszerzona o wymiary specjalne wg następujących wymiarów:
  Szerokość drzwi (ościeżnicy) możliwa do zamówienia w zakresie: 980-1180 mm
  Wysokość drzwi (ościeżnicy) możliwa do zamówienia w zakresie: 1950-2350 mm
  Za wyjątkiem:
  • wzoru 018, dla którego zakres wysokości wynosi 2035-2350 mm
  • wzoru 025, 033 dla którego zakres wysokości wynosi 2095-2350 mm
  Z przyczyn technicznych wzory 009, 012, 017, 026 oraz 029 zostały pozbawione możliwości wykonania dla wymiarów specjalnych i pozostają dostępne wg wymiarów dotychczas obowiązujących.
 • Kolorystyka drzwi NOVA zostaje poszerzona o 7 nowych oklein. Dzięki tej zmianie klient będzie mógł, dobrać kolorystycznie do stolarki okiennej lub bramy, co jest ważnym czynnikiem, szczególnie w przypadku nowego budownictwa.
wzory oklein drzwi Wisniowski Kolbuddom
Nowe wzory oklein drzwi NOVA. Źródło: www.wiśniowski.pl

• Po długich oczekiwaniach została dodana opcja szyby z „lustrem weneckim”.
• Zostaje dodany do oferty nowy wariant wizjera w wersji nierdzewnej lub czarnej, oraz możliwość wyboru czarnej ramki czytnika linii papilarnych.

Powyższe zmiany pozwolą klientom na większą personalizację drzwi wejściowych., dlatego jeśli jesteś w trakcie budowy domu lub chciałbyś wymienić obecne drzwi wejściowe, skontaktuj się z nami poprzez stronę https://www.kolbuddom.pl/kontakt/  lub wysyłając zapytanie bezpośrednio na adres: bramy@kolbud.pl.