Każde urządzenie ulega zużyciu po określonym czasie użytkowania. Dotyczy to równieć bram garażowych, drzwi czy okien. Istnieje kilka powodów świadczących o konieczności wymiany bramy na nową. Sprawdź, czy już czas na wymianę Twojej bramy.

Wymiana bramy garażowej na nowąKażde urządzenie ulega zużyciu po określonym czasie użytkowania. Dotyczy to równieć bram garażowych. Istnieje kilka powodów świadczących o konieczności wymiany bramy na nową. Oto kilka ważnych wskazówek, na które warto zwrócić uwagę. Być może już czas najwyższy na zakup nowej bramy?

 

Kiedy powinienem wymienić bramę garażową?

– brama jest niewystarczająco szczelna, do garażu przedostaje się deszcze, śnieg, a co najgorsze –  nieproszeni goście
– starsze bramy nie posiadające nowoczesnych zabezpieczeń nie są odpowiednim zabezpieczeniem przez kradzieżą,
– wyrabianie się zawiasów – należy pamiętać, że ulegają one zniszczeniu i wyrobieniu przy dłuższym czasie eksploatacji,
– użytkowanie starszej bramy nie wyposażonej w automatykę może stać się uciążliwe, warto pomyśleć o przyszłościowej automatyce, która powoli staje się wręcz standardem przy zakupie nowej bramy
– nowoczesne bramy garażowe występują w szerokim wachlarzu walorów estetycznych – brama stanie się ozdobą i wizytówką domu.

Dlatego ważne jest, aby pamiętać o okresowych przeglądach. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skorzystaj z pomocy naszych fachowców, którzy ocenią stan Twojej bramy oraz dopasują indywidualne rozwiązanie dopasowane dla Twoich potrzeb.