Brak nadproża czy przestrzeni bocznej często stanowi problem, kiedy chcemy wymienić bramę garażową. Otóż, już nie! Wiśniowski – polski producent bram garażowych, znalazł na to idealne rozwiązanie!

Teraz, dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji RenoSystem, brak przestrzeni montażowej nie jest już żadnym ograniczeniem. Dzięki temu wyposażeniu bramę segmentową można zamontować bez względu na warunki zabudowy.

unipro renosystem – odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji

Stare budynki, dzięki zastosowaniu rozwiązania UniPro RenoSystem, nabierają nowego życia i zyskują na estetyce. RenoSystem to system ościeżnic i maskownic wykonanych w kolorze skrzydła bramy, dzięki którym nie są potrzebne żadne prace wykończeniowe.

Konstrukcja renowacyjna stanowi swojego rodzaju „stelaż” dla bramy segmentowej. Składa się z układu sprężyn skrętnych montowanych na końcu prowadnic poziomych, specjalnych ościeżnic i maskownic. Stelaż ten montowany jest pośrednio do istniejącej powierzchni garażu za pomocą specjalnych kątowników, które, wraz z maskownicami, pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany. Wykonywana jest z odpornej na korozję stali ocynkowanej, dlatego też będzie służyć przez wiele dobrych lat.

poznaj trzy warianty montażu systemu renowacyjnego renosystem

Wariant I – Montaż za otworem – maskownicę umieszcza się za otworem


Wariant II – Montaż w otworze – maskownicę umieszcza się w otworze


Wariant III – Montaż w otworze – maskownica znajduje się przed otworem.


Jeżeli zastanawiasz się, czy powierzchnia montażowa Twojego garażu jest odpowiednia do zamontowania bramy garażowej, odpowiadamy: ależ oczywiście!