Producenci

Producenci

Hörmann

Z firmą Hörmann współpracujemy od początku istnienia naszej działalności. Hörmann jest producentem bram przemysłowych i bram garażowych działającym na rynku międzynarodowym. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt, że marka Hormann to największy w Europie oferent bram i drzwi.

Hörmann


W wyspecjalizowanych fabrykach Hörmann produkuje bramy, drzwi, ościeżnice i napędy na rynki Europy, Ameryki Północnej i Azji. Producent liczy przeszło 50 oddziaów i punktów dealerskich w ponad 30 krajach, co gwarantuje obecność firmy w każdym zakątku świata. Swoją działalność w Polsce firma rozpoczęła w 1992r. Produkty marki Hormann to najwyższa jakość i najnowsze technologie.

W naszej ofercie, oprócz typowych rozwiązań, znajdą Państwo bogatą paletę produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, m. in. napędy do bram i sterowania, drzwi techniczne zewnętrzne i wewnętrzne, a także zadaszenia i ościeżnice. Wszystkie produkty są nieustannie poddawane badaniom i certyfikowane przez niezależne instytucje. Każde urządzenie jest w całości konstruowane i produkowane w fabrykach firmy Hormann. Wybór marki Hormann to gwarancja jakości i niezawodności. Cieszy nas fakt, że jesteśmy przedstawicielem firmy Hörmann w Polsce.

Hörmann - bramy garażowe

bramy_garazowe_hormann_bydgoszcz
bramy_garazowe_segmentowe_hormann_bydgoszcz
drzwi_zewnetrzne_hormann_bydgoszcz