praca

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Produktu.
Teren pracy: Bydgoszcz i okolice

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za promowanie produktów, sprzedaż stolarki otworowej w zakresie bram garażowych, bram posesyjnych, ogrodzeń, furtek, rolet, napędów oraz automatyki i systemów sterujących z wykorzystaniem elementów tzw. automatyki domowej, opracowywanie ofert handlowych i wytycznych zabudowy.

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż urządzeń z oferty firmy,
• opieka handlowa i techniczna nad powierzonymi produktami,
• sporządzanie ofert handlowych i wytycznych zabudowy,
• sprzedaż nowoczesnych systemów sterujących „Smart Home”,
• zwiększanie sprzedaży własnej,
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• prawo jazdy kategorii B,
• zmotywowanie do samokształcenia,
• zmotywowanie na osiąganie wyników pracy,
• otwartość, komunikatywność
• samodzielność i samodyscyplina.
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i budowlaną.

Oferujemy:
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne produktowe organizowane przez pracodawcę,
• szkolenia produktowe organizowane na wniosek pracownika,
• wsparcie techniczne i finansowe dla działań innowacyjnych,
• zatrudnienie: umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
• Wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych
• Narzędzia pracy: samochód, laptop, smartfon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kadry@kolbud.pl. Prosimy w swoim CV dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KOLBUD sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 184 (85-739) w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Moje dane osobowe przetwarzane będą przez administratora (KOLBUD sp. z o.o.) jednorazowo do czasu zakończenia obecnej rekrutacji. Po jej zakończeniu zostaną trwale usunięte ze zbiorów administratora, jeśli moja kandydatura nie zostanie wybrana. Zostanę o tym poinformowany pocztą elektroniczną na adres mailowy wskazany w dokument aplikacyjnym”.

Więcej informacji o administratorze, danych, celu i zakresie przetwarzania znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Montera

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż bram, drzwi , ogrodzeń oraz automatyki, w składzie dwuosobowym, z doświadczonym instalatorem. Do głównych obowiązków należeć będzie elektryczne uruchamianie produktów z oferty firmy.

Wymagania :
• wykształcenie (zawodowe, techniczne),
• prawo jazdy kat. B,
• dużym atutem będzie doświadczenie w montażu stolarki otworowej,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryk i uprawnienia SEP do 1 kW,
• dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)

Oferujemy :
• atrakcyjne i stabilne warunki współpracy,
• szkolenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie