Poradnik

Nie wiesz jaką bramę garażową wybrać? Potrzebujesz pomocy przy wyborze ogrodzenia. Poszukujesz najlepszych drzwi do swojego domu? Skorzystaj z naszego poradnika.

testowy alt

Poradnik bram

W dziale BRAMY znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat bram garażowych, automatyki do bram, akcesoriów - porady niezbędne do podjęcia właściwej decyzji zakupowej.

Pokaż więcej
drzwi_bydgoszcz

Poradnik drzwi

W dziale DRZWI znajdą Państwo interesujące artykuły na temat wyboru odpowiednich drzwi oraz informacje, na co zwrócić szczególną uwagę podczas ich zakupu.

Pokaż więcej

Poradnik okien

W dziale OKNA znajdą Państwo ciekawe informacje na temat okien plastikowych i drewnianych, a także porady, jak dobrać i na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze.

Pokaż więcej

Polecane porady

naped do bramy garazowej segmentowej

Konstrukcja bramy garażowej segmentowej

Prawidłowo dobrana brama garażowa stanowi idelne wykończenie naszego domu. Ale czy wiesz, jak taka brama jest skonstruowana? Z jakich elementów się składa? Dowiedz się, kaka jest budowa bramy garażowej.


Drzwi z bulajem

Drzwi z bulajem - do jakiego stylu?

Wydawać by się mogło, że bulaj montowany jest tylko na burtach statku i nie ma nic wspólnego z budownictwem mieszkaniowym. Otóż nic bardziej mylnego! Wystrój wnętrz w stylu marynistycznym spotyka się z coraz to większym zainteresowaniem. Dlaczego?


pielegnacja drzwi

Pielęgnacja i konserwacja drzwi

Jeżeli w najbliższym czasie nie planujemy wymiany drzwi na nowe, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację tych, które mamy. Jak dbać o drzwi i co dokładnie czyścić? Czy konserwacja drzwi jest trudna i czasochłonna?